Ubytovanie Jašim

Novozriadená Ubytovňa Jašim ponúka celoročné pohodlné ubytovanie. Má výbornú lokalitu. Nachádza sa medzi Prešovom a Košicami v obci Drienovská Nová Ves, odkiaľ sú obe mestá ľahko a rýchlo dostupné.
Ubytovňa v Drienovskej Novej Vsi má kapacitu 10 lôžok a ubytovanie je riešené formou buniek. Hostia majú na výber z troch izieb, z toho jedna je dvojlôžková a dve štvorlôžkové.
Pre hostí je pripravené parkovanie pri objekte, samozrejmosťou je Wi-Fi pripojenie na internet. V ubytovni je k dispozícii spoločná kuchynka, ktorá je vybavená elektrickými spotrebičmi: chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou či práčkou. Okrem toho je vybavená aj pohodlným jedálenským sedením. Ubytovňa je ideálnou voľbou pre všetkých robotníkov, obchodných cestujúcich či rekreačných turistov.

Za prácou aj za oddychom

Ubytovňa Jašim v Drienovskej Novej Vsi ponúka možnosť ubytovania sa v jedinečnej lokalite. Okrem toho, že odtiaľto máte blízko do Košíc aj do Prešova, ubytovanie svojim návštevníkom ponúka aj prechádzky po malebnej prírode. V okolí Drienovskej Novej Vsi nájdete mnoho prírodných krás, ktoré sa oplatí navštíviť. Jednou z nich je aj Obišovský hrad v Obišovciach, vyhliadka Jánošíková bašta či Soľnohrad. V areáli Tehelne Jašim nájdete aj jazdecký areál, ktorý ponúka aj ustajnenie koní pri Prešove. Krásy prírody si tak môžete užiť aj zo sedla. Prajeme príjemný pobyt.